شبکه نسل ۵ روی نسخه 5G گلکسی اس ۱۰ پلاس

نسخه 5G گلکسی اس ۱۰ پلاس سامسونگ حالا از طریق ورایزن در اختیار کاربران آمریکایی قرار دارد و این یعنی شهروندان آمریکایی می توانند به زودی شبکه نسل پنجم این اپراتور را تست کنند.

شبکه نسل ۵ روی نسخه 5G گلکسی اس ۱۰ پلاسنسخه 5G گلکسی اس ۱۰ پلاس سامسونگ حالا از طریق ورایزن در اختیار کاربران آمریکایی قرار دارد و این یعنی شهروندان آمریکایی با فرض اینکه در یکی از بازارهای اولیه ورایزن برای عرضه 5G حضور داشته باشند می توانند به زودی شبکه نسل پنجم این اپراتور را تست کنند.

چندی پیش تست شبکه نسل پنجم ورایزن روی نسخه 5G گلکسی اس ۱۰ پلاس سامسونگ انجام شد تا عملکرد آن به لحاظ سرعت دانلود و آپلود مورد ارزیابی قرار بگیرد و نتایج فوق العاده بودند و حالا تست تازه ای روی این گوشی انجام شده است.

در اینجا بد نیست بگوییم که شبکه نسل پنجم ورایزن و البته دیگر اپراتورهای دنیا مرتبا بهتر و بهتر می شوند و در نتیجه طبیعی است که شاهد بهبود قابل توجه آن نسبت به چند وقت پیش باشیم. در همین رابطه اشاره کنیم که ماه پیش تست سرعت شبکه نسل پنجم ورایزن روی نسخه 5G گلکسی اس ۱۰ پلاس سامسونگ انجام شد که متوسط سرعت ۵۱۶ تا ۷۶۰ مگابیت بر ثانیه ثبت شد و این گوشی توانست یک بازی ۱.۸۱ گیگابایتی را ظرف تنها ۴.۵ دقیقه دانلود کند.

حالا با تکرار این تست مشخص شده که شبکه نسل پنجم ورایزن نسبت به یک ماه گذشته بهبودی قابل توجه پیدا کرده و سرعت آن از یک گیگابیت بر ثانیه فراتر رفته است که این رقم برای یک گوشی موبایل فوق العاده است.